Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Estate agencies (real estate)
 • Consulting
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Estate agencies (real estate) in Ohrid

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Kapital Konsalting


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 244/1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

Ви нудиме голем избор на станови, апартмани, куќи, викенд куќи, деловни објекти и плацови за продажба и изнајмување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662018169_93.jpg?t=true&w=300&h=300

Cojs


 • Address : Abas Emin 87
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

Нашата агенција за недвижности започна со работа од 2009-тата година. Посредуваме при купопродажба на недвижен имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658749764_33.png?t=true&w=300&h=300

Agencija Juris


 • Address : Dimitar Vlahov 6-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bilbord nks


 • Address : Dejan Vojvoda 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10735 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cowork Ohrid


 • Address : 7-mi Noemvri 179 kat 2
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enheleja


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli, TC Stara Charshija b.b.lok.116
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Nedviznini


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Festina lente group


 • Address : bul.Turistichka 12-1/12
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gica-incubator


 • Address : Zheleznichka, kompleks Gica 16
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10735 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperija


 • Address : bul.Turistichka 36-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamelija


 • Address : Marko Nestoroski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 13:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lenova


 • Address : Dimitar Vlahov 1/1
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nas Vas Dom


 • Address : Dimitar Vlahov 20
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partner/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sajcevski


 • Address : Dimitar Vlahov 14
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trim


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10735 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizija


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 150 | | | веќе видена

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Реализацијата на проектите, како и продолжување на соработката помеѓу Владата и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР), беа тема на денешната средба на ...
сите 80 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel