Kapital Konsalting


  • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 244/1
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈10736 км
  • Location: ТЦ Амам

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662018169_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Агенцијата за недвижности КАПИТАЛ консалтинг дооел Охрид започна со работа во октомври, 2008 г.
Се наоѓаме на ул. Македонски Просветители во Трговскиот центар Стара Чаршија – Амам, локал бр.222/1 (најгорен кат) во Охрид. локација
Ви нудиме голем избор на станови, апартмани, куќи, викенд куќи, деловни објекти и плацови за продажба и изнајмување како и се грижиме за целокупната административна процедура при прометот со недвижен имот.

Покрај посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот, за нашите клиенти ги нудиме и следните административни услуги:

- Пред-договор и Главен договор за продажба;
- Договор за размена;
- Договор за изнајмување;
- Договор за дар;
- Имотен лист;
- Обезбедување на потврда од комуналните претпријатија за подмирени сметки;
- Поединечен упис на право на сопственост во катастар;
- Постапка за приватизација;
- Постапка за наследство;
- Градежно-техничка документација;
- Проценка на недвижност од овластен проценител и
- Други административни услуги согласно потребите на клиентите.

КАПИТАЛ консалтинг дооел Охрид е Ваш најдобар партнер. Направивте вистински избор!
Ви благодариме на Вашата доверба.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel