Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Car washes - equipment
 • Dry cleaning - equipment & supplies
 • Cleaning machines, supplies & equipment
 • Dry cleaners & dry cleaning services
 • Carpets & rugs cleaning equipment & supplies
 • Car Services (Auto Repair & Service)
Повеќе филтриПомалку филтри

Equipment for car washes по градови

Gostivar Kumanovo Ohrid Skopje Tetovo Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Equipment for car washes

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Vap Mak


 • Address : bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

VAP MAK DOOEL, Skopje, founded in 1993, is the main representative for Nilfisk-ALTO, a company from Denmark, previously known as WAP-ALTO.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300

Auto detailing garage


 • Address : Leningradska 9
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-Ki


 • Address : Crnogorska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coce


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija 1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diso


 • Address : ul.1510 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusanka


 • Address : Marshal Tito 106
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferdi Auto


 • Address : Goce Delchev 302-a
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Full car cear Macedonia


 • Address : Done Bozhinov 41
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Wash Point/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 64 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и директорката на УЈП Сања Лукаревска, денес беа во посета на компанијата ...
сите 70 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel