Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Car washes - equipment
 • Dry cleaning - equipment & supplies
 • Cleaning machines, supplies & equipment
 • Dry cleaners & dry cleaning services
 • Carpets & rugs cleaning equipment & supplies
 • Car Services (Auto Repair & Service)
Повеќе филтриПомалку филтри

Car washes - equipment по градови

Gostivar Kumanovo Ohrid Skopje Tetovo Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Car washes - equipment

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Vap Mak


 • Address : bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

VAP MAK DOOEL, Skopje, founded in 1993, is the main representative for Nilfisk-ALTO, a company from Denmark, previously known as WAP-ALTO.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300

Auto detailing garage


 • Address : Leningradska 9
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-Ki


 • Address : Crnogorska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coce


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija 1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diso


 • Address : ul.1510 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusanka


 • Address : Marshal Tito 106
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferdi Auto


 • Address : Goce Delchev 302-a
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Full car cear Macedonia


 • Address : Done Bozhinov 41
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Wash Point/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Балканската компанија „Балкан Јутилитис“, која ги добива месечните повици за снабдување со природен гас на ЕСМ Продажба, сака да тргува со електрична енергија, ...
сите 67 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Најновите податоци за кредитната активност на банкарскиот систем укажуваат на солидна кредитна поддршка на корпоративниот сектор ...
сите 51 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel