EOS MATRIX

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Aminta III (Lleninova) 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Faksi: 02 3200334
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b29cfd1c772319c2d0e17ddd66d5e342.jpg?t=true&w=300&h=300


Qëllimi ynë është të gjejmë zgjidhje të përshtatshme për çdo situatë.
Ne jemi të vetëdijshëm se ndonjëherë është e vështirë të paguhet menjëherë gjithë shuma dhe pikërisht për këtë arsye ne jemi të hapur për bashkëpunim. Përpiqemi të gjejmë zgjidhje të përshtatshme për situatën personale të debitorit dhe politikën për pagesë të klientëve tanë, me qëllim borxhi të paguhet në një afat kohor sa më të shkurtër.

Pikërisht për këtë arsye ne i analizojmë të gjithë opsionet për pagesë të borxheve të papaguara dhe ofrojmë zgjidhje të përshtatshme për pagesë. Gjithsesi, ne respektojmë sekretin e të dhënave personale, si dhe të të gjithë informacioneve që do t'i kemi në dispozicion.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj