EOS MATRIX

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Illinden 109 lok. 6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км
  • Lokacioni: Kompleks Mida

  • Faksi: 02 3200334
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Blerje e detyrimeve nga ana e "EOS Matrix" - likuidim i menjëhershëm dhe bilanc i pastër i gjendje, falë shitjes së borxheve.

"EOS Matrix" ofron blerje të borxheve për portfolion nga gjendje të ndryshme. I merr borxhet e papaguara të klientëve tanë në çfarëdo gjendjeje, pa dallim nëse ato janë çështje të aktivitetit për procedurë jashtëgjyqësore, janë hedhur në gjyq ose janë çështje e vendimit ekzekutiv.

Fitimi për shitësin gjatë shitjes me kërkesë të "EOS Matrix"

• Ju kursejmë kohë dhe shpenzime kontabiliteti
• I blejmë kërkesat tuaja dhe ju keni fitim nga ndikimet pozitive në gjendjen
• Ne i shqyrtojmë kërkesat tuaja në mënyrë të duhur dhe kështu mbrojmë reputacionin tuaj.
• Shitja mundëson mjete në të holla për investime të reja
• Ju mundësojmë kohë të lirë që të përqendroheni në aktivitetin tuaj kryesor.
• Sigurojmë mbështetje juridike për sektorin tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj