EOS MATRIX

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Аминта III 1 (Ленинова)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Арена Филип II

  • Факс: 02 3200334
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

EOS MATRIX
EOS MATRIX обезбедува услуги од областа на управување со побарувања за B2B и B2C компании, откуп на долгови и делегирање на работни процеси за своите клинети во кои се вбројуваат банки, осигурителни, телекомуникациски и комунални компании и трговски друштва.

Услугите со кои ЕОЅ Матрих ви стои на располагање се:
• Наплата на долгови
• Меѓународна наплата
• Откуп на долгови
• Превземање на целокупниот процес на наплата (Business process outsourcing)

EOS MATRIX Македонија е дел од водечката групација на финансиски компании во Европа – ЕОЅ, која опслужува повеќе од 20.000 клиенти ширум светот, во 55 земји, со околу 7.000 вработени.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи