EOS MATRIX

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 109 лок. 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Комплекс Мида

  • Факс: 02 3200334
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300


EOS Матрих ја обезбедува услугата откуп на долгови за портфолија од различен состав. Ги превземаме неплатените долгови на нашите клиенти во било која фаза од циклусот на наплата, без оглед на тоа дали се предмет на активности за вонсудска постапка, веќе се утужени или се предмет на извршна одлука.

Придобивки за продавачот при продажба на побаравања на EOS Матрих се:

• Заштеда на време и сметководствени трошоци
• Позитивното влијание врз билансот на состојба
• Обработка на побарувањата на соодветен начин, притоа заштитувајќи ја репутацијата на продавачот
• Расположливи парични средства за нови инвестиции
• Повеќе време за концентриција на вашата основна дејност
• Поддршка на вашите сектори за правни работи при процесот на продажба.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи