EOS MATRIX

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 109 лок. 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: Комплекс Мида

  • Факс: 02 3200334
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Нашата цел е да најдеме соодветно решение за секоја ситуација.
Свесни сме дека понекогаш е тешко да се плати целиот износ одеднаш и токму затоа сме отворени за соработка. Се обидуваме да најдеме решенија прилагодени на личната ситуација на должникот и политиката за наплата на нашите клиенти, со цел долгот да биде подмирен во најкус можен рок.
Токму поради тоа ние ги анализираме сите опции за подмирување на неплатените долгови и нудиме прилагодени решенија за плаќање. Притоа ја почитуваме доверливоста на личните податоци и сите информации кои ќе ни бидат доставени.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи