Ема Инвест Груп

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Индустриска зона Желино
  • Место: Тетово
  • Локација: стар пат Тетово-Желино

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ема Инвест Груп располага со голем асортиман на градежни материјали и апарати. Продажниот салон на Ема Инвест е еден од најголемите во државава.

Изборот е огромен, а наше задоволство ќе ни биде да ви помогнеме вас како наши клиенти да го одверете најдоброто.

Не барајте друго место, дојдете во Ема Инвест Груп, ќе најдете се што ви е потребно.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи