Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Електроенергетски објекти - проектирање, монтажа и изведба
 • Електроинсталации
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Електрика
 • Електроматеријали, делови, инструменти и опрема
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Електроенергетски објекти - проектирање, монтажа и изведба во Битола

Електронет


 • Адреса: Охридска 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Механотехника


 • Адреса: Браќа Мингови б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миле Крстески


 • Адреса: Романија 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573035676_92.png?t=true&w=300&h=300

Пашоски инженеринг


 • Адреса: Партизанска 32/12-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во гостување на ТВ 24, директорот на Шпаркасе банка Глигор Бишев вели дека банкарскиот сектор е стабилен. - Во целина сите показатели укажуваат на тоа дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Власта да не тактизира и итно да реагира. Бизнис заедницата по кој знае кој пат алармира дека е пред крах. Од Сојузот на стопански комори алармираат дека ...
сите 105 | | | веќе видена

Македонскиот ИКТ сектор во последните три години бележи постојан раст во број на компании и вработени, раст на извозот, на профитот и на приходите, покажува ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи