Електронет


 • Адреса: Охридска 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингWi-Fi Зона

  ТМ


  • Адреса: 9-ти Километар б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

  ДПУТ “ТМ” ДОО Штип е основана во 2003 година, со седиште на ул. Струмички пат 9-ти км бб во Штип, Република Македонија. Основната дејност на претпријатието е проектирање, надзор и монтажа на електроенергетска опрема и објекти од низок и среден напон. Претпријатието има хала за монтажа на производи, работилница за одржување и магацински простор, со вкупни 700м². ДПУТ “ТМ” ДОО Штип има 24 вработени од кои 5 со високо образование и 19 со средно образование.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Електровин


  • Адреса: Филип втори 68
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

  Електровин е компанија чија основна дејност се услуги од областа на електроенергетиката.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531903299_56.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Валдрини Електрик


  • Адреса: Браќа Миладинови 182
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  Валдрини Електрик е фирма која е специјализирана за електрични инсталации. компанијата има 25 години работно искуство.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555403824_65.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Искра Па Мели Електро


  • Адреса: с.Палчиште
  • Место: Тетово

  Како реномирана компанија нашата желба и цел е секојдневно работење на нашите ценети клиенти, и нашиот фокус е целосно насочен кон обезбедување на квалитетна услуга и производ за клиентите.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557823127_48.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Огромни профити – малку поволности за граѓаните. банкарските групации деновиве почнаа да излегуваат со проценка на мерките што ќе ги преземат за да се олесни ...
  сите 151 | | | веќе видена

  Сојузот на стопански комори (ССК) се оградува од вториот сет владини мерки што ги соопшти денеска премиерот Оливер Спасовски. – Од наша страна се бараа ...
  сите 269 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи