Миле Крстески


  • Адреса: Романија 32
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7479 км
  • Локација: До Педагошка академија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573035676_92.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Доо Миле Крстески
Ја градиме вашата иднина заедно!

Доо Миле Крстески обезбедува извонредност во целиот спектар на конструкција, ревизија, проектирање, развој на дизајн, градежништво, изнајмување и сервис на кранови, инспекција и услуги за контрола на квалитет.

Доо Миле Крстески продолжува да ја дава најдобрата вредност во градежните услуги со поставување искусни градежни професионалци на секој преземен проект.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи