Експертс

ПаркингДостава

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 149
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: карши ТЦ Олимпико

  • Факс: 02 3084871
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641290928_41.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Експертс е специјализирано претпријатие во приватна сопственост, кое се занимава со компримираниот воздух како заокружен технолошки процес, кој вклучува негово производство, третман, дистрибуција и користење.

За сите сегменти, Експертс обезбедува технолошки решенија, опрема, монтажа и пост продажен сервис, а како производи нуди:
• Индустриски компресори и опрема за третман на компримираниот воздух
• Индустриски пневматски компоненти, приклучоци и црева
• Индустриски пневматски, соленоидни и рачно погонувани вентили
• Комплетно проектирање и изведување на компресорски станици, клуч на рака
• Алуминиумски инсталации
• Компоненти од инокс

Експертс решенија и склопови:
• Пневматски системи за автоматизација на машини
• Пневматски командни системи
• Припремни групи за компримиран воздух
• Пневматски приклучни и разводни системи
• Пневматска опрема

Со својата организациона поставеност и програмска исполнетост (сопствени деловни простории: административни, продажни, магацински, производно-сервисни и испитно едукативни), како и со постојаното инвестирање во усовршување на сопствените капацитети и примена на најсовремена компјутерска технологија, Експертс ги задоволува и најстрогите критериуми за ефикасно, квалитетно и економично работење.

За сите ваши прашања контактирајте не на телефонот 02 3081970.

Ние не ви нудиме само производ...
...ние ви нудиме решение.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи