Екотип


  • Адреса: Орце Николов 190/3-5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Позади Машински факултет кај Мида Моторс

  • Телефон 2: 02 3176907
  • Факс: 02 3177206
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи