Еко Солар


  • Адреса: Стар Караорман б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7917 км

  • Факс: 032 386013
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00Основање: ЕКО СОЛАР е основана на 18.04.1995 год. во Штип.

Опсег на работата

•Регистрација во Централен регистар со Приоритетна дејност: 25.11 Производство на металниконструкции и делови на конструкции. Регистрирана е и општа клаузула за бизнис.

Главни процеси

•Производство на соларни сушари за земјоделие
•Воздушни соларни колектори ( за добивање топол воздух)
•Монтажа на сончеви системи за топла вода
•Монтажа на сончеви системи за електрична енергија
•Сервис на бојлери ЛЕОВ во Штип
•Едукативна опрема за примена на сончева енергија
•Обуки за монтажери и сервисери на соларни системи

ЕКО СОЛАР има Сертификат за квалитет ISO 9001:2015

Управител
Зоран Трајков
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи