Solar Sustain Services


 • Адреса: Спиро Гулапчев 5-б
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715675564_21.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  SolarSustain Services е лидер во обезбедување на премиум услуги за одржување на соларни панели во регионот. Со фокус на соларните централи и на земја и на кров, ги разбираме уникатните предизвици и можности што ги претставуваат различните конфигурации на соларни централи.

  Услуги:
  - Чистење на соларни панели
  - Контрола на плевел
  - Одржување на електричен систем
  - Анализа на изгубен приход
  - Отстранување на снег
  - Рутинска контрола
  - Заштита од птици и глодари
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи