Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ear, nose & throat - medical practitioners & physicians
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Internal medicine practicioners & physicians
 • Polyclinics
 • Clinics & state hospitals
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Optometrists (Opticians)
 • Neuro-Psychiatry
 • Occupational Medicine
 • Hearing Aid
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Health Care Services - Public
Повеќе филтриПомалку филтри

Ear, nose & throat - medical practitioners & physicians по градови

Bitola Gostivar Kavadarci Kocani Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip Strumica Sveti Nikole Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ear, nose & throat - medical practitioners & physicians

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Health Centre-Orl (Zdravstven dom-Orl)


 • Address : Hristijan Karposh b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intergin 2


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 16-A-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - usno/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MedikaS


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Polyclinic MedikaC offers various types of services in the field of Labor Medicine, Systematic Examination, Ophthalmology, ORL, Neuropsychiatry, Internal Medicine, Biochemical Laboratory.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300

Neuromedica - Centar


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 62
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Neuromedica is the first private polyclinic in Republic of Macedonia. It is in this branch for more than 27 years. The provided health protection is on primary and secondary level with accent on provision of complete medical health care 24 hours per day, including services of home visits.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960861_74.jpg?t=true&w=300&h=300

ORL-Janevski


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada 106/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orl Bio-medika


 • Address : Strashko Simonov 23
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oto medika


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija 1/2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otodent


 • Address : Branko Bogdanski Gucman 51
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otoklinika


 • Address : Bitolska 62
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 12:00

Пауза Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otomedika 2


 • Address : Slobodan Peposki 44
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otorinomedika


 • Address : 11-ti Noemvri 27-1/4
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prim.D-r Gorgi Gavrilski


 • Address : Septemvriska 39
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zografski


 • Address : Arhiepiksop Mihail (Vladimir Nazor) 41
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Спасувањето на Credit Suisse во последен момент можеби спречи експлозија на актуелната банкарска криза, но тоа е сурова зделка за Швајцарија. Загриженоста дека ...
сите 144 | | | веќе видена

Промоцијата на Македонија како земја со поволни услови за инвестирање е една од иницијалните начини да се заинтересираат потенцијалните инвеститори за неа. ...
сите 15 | | | веќе видена

АД ЕСМ во изминатото деноноќие произвело 12.590 мегават-часови електрична енергија која е намената за домаќинствата и малите потрошувачи, како и за потребите ...
сите 58 | | | веќе видена

Ако сте во дилема како да ги инвестирате своите слободни средства, искористете ја оваа одлична можност и вложете ги своите средства на промотивниот орочен ...
сите 23 | | | веќе видена

При посетата на фабриката специјализирана за дизајнирање и производство на висококвалитетен мебел од бука и храст, која успешно опстојува на пазарот веќе 28 ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel