Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari e lartë
 • Ndërtimtari - materiale
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari e ulët
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Inxhinieri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dysheme - lustrim dhe rrafshim në Kumanovë

Jeti Trade


 • Adresa: Dojranska 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9445 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karabin


 • Adresa: rr.302, lagja Ajduçka çeshma 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ki-As Inzhenering


 • Adresa: rr.113 nr.11
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konkret beton


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozjak


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 45
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvalitet Prom


 • Adresa: Nikolla Teslla 160
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9444 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leart kompani


 • Adresa: f.Çerkez
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lulzim Kompani


 • Adresa: Josko Illievski p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9445 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makbau


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 56
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maloku/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marnik


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 53/2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master haus


 • Adresa: Vëllezërit Ribar 1 lok.6
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mato inzhenering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ms Gradba 2021


 • Adresa: rr.4, f.Konjare e poshtëm 52
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

N N Sima bau


 • Adresa: f.Çerkez
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orhan-promet


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 39
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9445 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

R&B Bau


 • Adresa: Car Samoil 25
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9445 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid Bild


 • Adresa: Nikolla Teslla 160
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riviera bos


 • Adresa: f.Hotël
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Robi kompani bau


 • Adresa: rr.221, lagja Karposh 4
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj