Marnik


  • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 53/2
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7435 км

  • Faksi: 031 417760
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539763033_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Марник
Kompania e ndërtimit "Marnik" Shpknjl është themelua në vitin 1992 në Kumanovë dhe që nga ajo kohë ka regjistruar rritje të vazhdueshme dhe sukses në fushën e ndërtimit duke ofruar këto shërbime:
• punimet e ndërtimit
• ndërtime dhe punë artizanale
• ndërtimin e ndërtesave të larta dhe ndërtesave të ulëta
• instalime hidraulike
• instalime elektrike
• punim fasadash, etj.

Qasja jonë profesionale dhe përkushtimi maksimal ndaj detyrave të të gjithë punonjësve në kompani na bën të dallojmë në cilësinë e produktit/shërbimit. Ne përpiqemi që vazhdimisht të realizojmë kërkesat dhe pritjet e klientëve përmes punës cilësore dhe kënaqësisë së të gjitha standardeve teknike dhe rregulloreve ligjore.

Kompania ka krijuar marrëdhënie të forta biznesi me furnizuesit e materialeve dhe shërbimeve të ndërtimit, që plotësisht plotëson nevojat e domosdoshme në kryerjen e çfarëdo lloji të punimeve ndërtimore. Ne vazhdimisht kujdesemi për proceset e punës që do të kryhen nga njerëz kompetentë dhe të trajnuar. Cilësia e punës së kryer dhe respektimi i afateve të dakorduara janë përparësitë kryesore në punën tonë.

Ne ju ofrojmë cilësi, qasje serioze, staf të trajnuar dhe realizim të ideve tuaja.
Me shpresë për bashkëpunim të ardhshëm!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj