Doctor Mobil


  • Address : bul.Partizanski Odredi 60 лок.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Telephone 2: +389 70 444999
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:1.199 MKD

Blackberry M-S1 Battery

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Samsung USB Data Cable E250

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Sony Ericsson USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Charger Micro

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Charger Micro

Retail Price - VAT Included:399 MKD

iPhone Handsfree Headset

Retail Price - VAT Included:200 MKD

iPhone USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Mini USB Data Cable


See our products at
Map

Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
сите 12 | | | веќе видена

Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
сите 42 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel