Doctor Mobil


  • Address : bul.Partizanski Odredi 60 лок.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  • Telephone 2: +389 70 444999
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:1.199 MKD

Blackberry M-S1 Battery

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Samsung USB Data Cable E250

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Sony Ericsson USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Charger Micro

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Charger Micro

Retail Price - VAT Included:399 MKD

iPhone Handsfree Headset

Retail Price - VAT Included:200 MKD

iPhone USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Mini USB Data Cable


See our products at
Map

Генералниот директор на МЕПСО, Куштрим Рамадани во интервју за Телевизија Телма открива дека Република Северна Македонија се соочува со недостиг на електрична ...
сите 94 | | | веќе видена

Компанијата на Илон Маск, Тесла, очигледно не е во криза, барем кога станува збор за чиповите. Не само во конкуренција на електрични возила, туку и во сите ...
сите 28 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола е една од шесте банки со кои Развојната банка на РСМ потпиша договор за издавање портфолио гаранција од Гарантен фонд.Со ова, ...
сите 5 | | | веќе видена

Експертите очекуваат зголемување на инфлацијата во земјава. Народната банка прави анкета на инфлациските очекувања и прашува експерти од областа, а според ...
сите 120 | | | веќе видена

Иван Туџаров поранешниот директор на Реплек повеќе не е ниту член Управниот одбор на компанијата. На седница на Надзорниот одбор која се одржала во петокот тој ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel