ДНА АННИ Фарм

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Хром
Дејности:

аптеки


  • Телефон 2: 075 223348
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

ПЗУ аптека ДНА АННИ ФАРМ е основана во 2010 година во Скопје со една аптека лоцирана во населбата Хром. По успешното неколкугодишно работење компанијата одлучува за поголема застапеност на пазарот со инвестирање во аптека во Капитол населба Аеродром и АННИ БИО МАРКЕТ во н.Козле од 05.2015 год. која нуди голем избор на органска, макробиотска и безглутенска храна. Органска козметика и голем избор на масла и чаеви. Во моментот располагаме со големо портфолио на производи додека аптеката во Хром на нашите ценети клиенти им нуди можност за подигање на лекарства преку фондот за здравство.

Овозможување на висок квалитет и грижа за нашите клиенти
Зголемување на аптеките и позиционирање на пазарот
Континуирана грижа за здравјето на нашите клиенти
Континуиран и интелектуален развој на вработените во нашата компанија
Овозможување на најновите светски достигнувања во фармакологијата да бидат достапни на клиентите

Континуиран развој на ДНА АННИ ФАРМ

Нашите Аптеки продолжуваат со континуирано збогатување на портфолиото со производи и
подобро прозиционирање на пазарот и достапност до нашите ценети клиенти.

Аптеките ДНА АННИ ФАРМ се застапници за следните неколку брендови:
- Мезотерапија „ BCN Institut “ од Барселона – Шпанија
- Дермароллер и Дерма пен
- Хилуронски филери „ Revanesse Ultra“ – Canada
- Коноп за здравје и убавина

РАБОТНО ВРЕМЕ:
Аптека Хром 07:30-20:30 часот, тел. 02/ 204-4287
Аптека Аеродром-Капитол 09:00-22:00 часот, тел.02/ 244-5935

повеќе

Постови

Промоции

Во месец јули во аптеките на ДНА Анни Фарм:1. Со секоја сметка над 1000 денари, добивате гратис Bet ...

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм!☑ 18.07 - Среда 16-20 часот - Промоција на палетата п ...

ОПАСНОСТИ ЗА КОЖАТА НА ЛЕТУВАЊЕ

Долго очекуваниот одмор е пред вас. Без разлика дали сте се упатиле кон морски, езерски или речен бр ...

Аптеките на ДНА Анни фарм доделуваат ГРАТИС производи:

Аптеките на ДНА Анни фарм доделуваат ГРАТИС производи:1. Со секоја сметка над 1000 денари - Betty ...

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм!

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм!☑ 11.07 - Среда 16-20 часот - Промоција на палетата п ...

ЗАБРЗУВАЊЕ НА МЕТАБОЛИЗМОТ

Неефикасното трошење на внесените калории е причина за добивање вишок килограми, а настанува како по ...

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм!

Неделни промоции во аптеките на ДНА Анни Фарм!☑Со секоја направена сметка над 1000 денари, добивате ...

BETTY Македонија

Јулскиот број на BETTY магазин пристигна во аптеките! Наминете по својот бесплатен примерок.
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи