Димбафенс

ПаркингПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Гевгелија 1
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км
Фото и видео галерија

Димбафенс - е специјализирана за разни видови системи на висококвалитетни декоративни челични огради.

Нашите огради можат да се видат на територијата на цела Македонија како и во соседните земји.

Оградите се поцинкувани и офарбени со електростатичко нанесување на боја која овозможува висок
квалитет и долготрајност на оградите. Оградите можат да бидат офарбени во разни бои по RALL карта.

Најново од "Димбафенс", ЖИЛЕТ ЖИЦА и ЖИЛЕТ ПАНЕЛ, која се употребува за заштита од кражба со оградување на дворови, ниви, плацеви и индустриски објекти.

Алуминиумските огради и парапет системи нудат естетска , елегантна и практична намена во различни бои и модели.

Алуминиумски профили:
- Парапет елементи
- Балконска ограда
- Ограда за скали

Алуминиумски плексиглас огради
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи