Димбафенс

ПаркингПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Гевгелија 1
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7980 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ccfcf98de5841bff2bad7783e9ce0193.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Димбафенс - е специјализирана за разни видови системи на висококвалитетни декоративни челични огради.

Нашите огради можат да се видат на територијата на цела Македонија како и во соседните земји.

Оградите се поцинкувани и офарбени со електростатичко нанесување на боја која овозможува висок
квалитет и долготрајност на оградите. Оградите можат да бидат офарбени во разни бои по RALL карта.

Најново од "Димбафенс", ЖИЛЕТ ЖИЦА и ЖИЛЕТ ПАНЕЛ, која се употребува за заштита од кражба со оградување на дворови, ниви, плацеви и индустриски објекти.

Алуминиумските огради и парапет системи нудат естетска , елегантна и практична намена во различни бои и модели.

Алуминиумски профили:
- Парапет елементи
- Балконска ограда
- Ограда за скали

Алуминиумски плексиглас огради
повеќе
Цена со ДДВ:700 ден.

Вештачка трева

Цена со ДДВ:650 ден.

Вештачка мрежна трева


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи