Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Битола
  • Струмица
  • Кавадарци
  • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Детски забавни и едукативни центри
  • Игротеки
  • Училишта за странски јазици
  • Едукативни центри
  • Училишта за компјутери
  • Културни Центри
  • Предучилишни Установи И Детски Градинки - Приватни
  • Приватни Часови (Наставни)
Повеќе филтриПомалку филтри

Детски забавни и едукативни центри по градови

Битола Кавадарци Скопје Струмица Тетово Штип

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Детски забавни и едукативни центри


Тиквичка


  • Адреса: Волгоградска б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

Никона


  • Адреса: Скоевска 242
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

Хабиленд


  • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

Дозволете да ви организираме роденден за паметење! Родендените грижливо се организираат и се прилагодуваат на желбите на славеникот/славеничката во договор со родителите.

Малац генијалац-Карпош


  • Адреса: Петре Пирузе 146
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км

Изворче-Монтесори


  • Адреса: Никола Тесла 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Првата приватна предучилишна установа во Македонија основана во 1991 година. Работиме според Монтесори методологија.

Жабец


  • Адреса: Илинденска 86
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

Џампинг Клеј


  • Адреса: Багдадска 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 20:00

Светилник-Едукативен центар


  • Адреса: Борка Талески 49/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 21:30

Едука Мак


  • Адреса: Михаил Цоков 2-2/12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Креатива Исток


  • Адреса: Златко Шнајдер 7-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

Младински центар Идеа


  • Адреса: Аминта III б.б.(Ленинова)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

Киндер парк


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 4-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Генијалици


  • Адреса: 11-ти Октомври 6-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

МКЦ Детски Креативен Центар


  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15, МКЦ
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Центар за едукација Плус


  • Адреса: Цицо Поповиќ 7-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

Мапа

Не се очекуваат ценовни шокови во новата цена на струјата која корисниците ќе ја плаќаат од 1 ви јули. По денешното отворање на понудите на тендерот распишан ...
сите 89 | | | веќе видена

Од денеска до 15- ти јули, сите субјекти кои ги порибиле рибниците со порибителен, (насаден), материјал во периодот од 1- ви февруари до 30-ти мај, ќе може да ...
сите 51 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во синоќешното гостување на ТВ Клан зборуваше и за излажаните земјоделци, на кои владата им вети откуп на родот, ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи