Dan Mak  • Telefon 2: 075 355049
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649923224_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Дан Мак во својот сектор се издвојува по тоа што располага со сопствени фабрики за пвц,блинкер алуминиум, внатрешни врати; брзата, квалитетна и навремена изведба на проектите; користење на првокласна опрема и материјали за градба, како и исклучително поволните цени на становите.

Во секој изграден објект располагаме со 25-30 станови.
Главен акцент ставаме на сигурноста, квалитетното домување и енергетската ефикасност на објектите - заштедување на енергијата и смалување на штетните ефекти врз животната средина. Ние не создаваме само уникатен и модерен простор за живеење, туку и простор за договор каде купувачот е секогаш на прво место
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj