Даел Транс


  • Адреса: Борис Кидрич, с.Русиново 2
  • Место: Берово
  • Оддалеченст: ≈10776 км
Дејности:

автошколи


  • Телефон 2: 076 482271
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Даел Транс
На ден 20.07.2012 година врз основа на Решение добиено од страна на Министерството за внатрешни работи започнува со оспособување на кандидати за возачи за „Б„ категорија Авто Школа „Даел Транс„ Дооел, Берово со седиште на улица „Неретва„ бр.9 во Берово.

Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од „Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од „Ц„ категорија. Исто така располагаме и со соодветен кадар за изведување на теоретка настава од „Б„ и „Ц„ категорија и со инструктури за практично осбособување на кандидатите.

Телефон за контакт:

-Марин Буровски – инструктор за „Ц“ категорија 076-482-271;
-Драгица Тушевска - предавач од „Б„ категорија 075-220-441.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи