Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Kriva Palanka
 • Strumica
 • Tetovo
 • Delcevo
 • Struga
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Customs state offices
 • Forwarding companies
 • Logistics
 • International transport & forwarding
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Customs state offices

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Customs Office-Prilep (Carinska ispostava-Prilep)


 • Address : Trajko Nikoloski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Skopje 3 (Carinska ispostava-Skopje 3)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-St.Naum (Carinska ispostava-Sv.Naum)


 • Address : Granichen premin Sv.Naum
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7875 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Stene (Carinska ispostava-Stenje)


 • Address : Granichen premin Stenje
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7885 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Struga (Carinska ispostava-Struga)


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Strumica (Carinska ispostava-Strumica)


 • Address : Terminal Strumica
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7971 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:00 • Sun from 12:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Tabanovce (Carinska ispostava Avtopat-Tabanovce)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Office-Veles (Carinska ispostava-Veles)


 • Address : Kalaslari b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7899 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs Skopje (Carinarnica Skopje)


 • Address : Kolektorska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs-Bitola (Carinarnica-Bitola)


 • Address : Voden (Kravarski pat) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7911 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Customs-Gevgelija (Carinarnica-Gevgelija)


 • Address : Granichen premin Bogorodica
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7983 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gora-sped


 • Address : Carinski terminal b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7911 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidra Sped


 • Address : 15-ti Korpus 2 lok.12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Државата гарантира дека ќе го обештети инвеститорот во случај идната централа „МИТИЛИНЕОС“ да претпри штета ако има војна или пак вооружен грабеж, но и во ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel