Customs Office-Train Station -Gevgelija, Department for goods clearance (Carinska ispostava-Zeleznicka stanica-Gevgelija, otsek za stokovo carinenje)


 • Address : Zheleznichka stanica Bogorodica
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7556 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel