Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Consumer protection organisations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Consumer protection organisations по градови

Bitola Kocani Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Consumer protection organisations

Organisation of conumers from Kocani (Organizacija na potrosuvacite na Kocani)


 • Address : Rade Kratovche 1
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organization of Consumers (Organizacija na potrosuvacite)


 • Address : bul.1-vi Maj 204/12-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 29 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel