Пребарувањето е оптимизирано за Kicevo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Krusevo
 • Veles
 • Bitola
 • Prilep
 • Kicevo
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
 • Public utilities
 • Funeral services
 • Garbage removal utilities
 • Funeral equipment & supplies
 • Macedonian Eastern Orthodox Churches
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Chapels

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

7 days a week

Butel AD


 • Address : Lazar Trpovski 61-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

Акционерско друштво за погребни и придружни активности

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635409023_95.png?t=true&w=300&h=300

Muslim cemetries (Muslimanski grobista)


 • Address : 22-ri Dekemvri b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novi gradski grobista


 • Address : Magistalen pat Kichevo - Ohrid
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosava


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Demir Kapija
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cemetery Dracevo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cemetery Gorno Lisice


 • Address : s.Gorno Lisiche
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cemetery-Rosoman


 • Address : Proleterska, s.Rosoman b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Chapel (Градска капела)


 • Address : Dimitar Vlahov b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Gradski grobista)


 • Address : 15-ti Korpus b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Gradski grobista)


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7453 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Градски гробишта)


 • Address : Prohor Pchinski b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Градски гробишта)


 • Address : s.Rashtani
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Градски гробишта)


 • Address : Kiril i Metodij b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cemetery (Градски гробишта)


 • Address : Todor Proeski (Marshal Tito) b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleanness and Greenery (Cistota i Zelenilo)


 • Address : Bratstvo Edinstvo 30
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gorce Petrov-Graveyard (GJorce Petrov-Grobista)


 • Address : Crnogorska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski Grobishta


 • Address : Vancho Angelov b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grobista-kapela


 • Address : Prilepska b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Islamic Cemetery (Islamski grobista)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamnik-Graveyard (Kamnik-Grobista)


 • Address : Juzhnomoravski brigadi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 30 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel