Ceti-As Kompani


  • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 3-34
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Telephone 2: +389 75 222600
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Истражувањето на „Евростат“ покажува дека Македонија со речиси 40 часа неделно е четврта земја во Европа со најмногу работни часови, а зад нас се Германија, ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel