Ceti-As Kompani


  • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 3-34
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Корона кризата ќе удри по сиромашните. Затворените капацитети, намалениот обем на работа и растот на отпуштањата, ќе го зголемат бројот на лица кои едвај ...
сите 76 | | | веќе видена

АД за изградба и стопанисување со станбен и деловен простор од значење за Републиката- Скопје ќе и предложи на Владата намалување на закупнината на деловните ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel