CEED Macedonia

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikolov 202-1/36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 3079191
  • Faksi: 02 3079612
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d6ef994dfadbc108d7a30d2a25429e7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ГРАДЕЊЕ ВЕШТИНИ ПРЕКУ PEER-TO-PEER-LEARNING

CEED регрутира меѓународно ориентирани претприемачи и ги вклучува во програми каде се споделува искуство при тоа обезбедувајќи практични обуки ориентирани кон раст и развој. Ние ги негуваме врските и создаваме дом за претприемачи кои се истомисленици за тие да можат понатаму да изградат заедница. CEED нуди широк спектар на специјални програми што се прилагодени на развојното ниво на компанијата, фокусирајќи се на знаењето и вештините потребни за да се менаџира компанија во раст и развој. Од 2004 година па наваму одржани се над 500 вакви обуки
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj