Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Restorante - qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bukë dhe prodhime prej brumi në Vinicë

Fri-Pek


 • Adresa: f.Llesk
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamel


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 37
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pama Angel


 • Adresa: Jane Sandanski 10
 • Vendi: Vinicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tri Bisera Spasevski


 • Adresa: Marshall Tito 4
 • Vendi: Vinicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бројот на работниците во индустријата има намалување од 1,7 отсто во месец мај 2022 година, во спроедба со истиот месец минатата година, објави Државниот завод ...
сите 31 | | | веќе видена

Иако Народна банка на Македонија во три наврати досега ја зголеми основната камата, доведувајќи ја до ниво од два отсто, банкарските камати на кредитите и ...
сите 35 | | | веќе видена

Граѓаните продолжуваат со зголемена употреба на дигиталните канали за вршење на плаќањата, а особено на употребата на платежните картички и мобилните апликации ...
сите 16 | | | веќе видена

Фабриката на „Гересхајмер“, која соработува со фармацевтски гиганти како Фајзер, отвора нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2 во која ќе вложи над 126 милиони евра, ...
сите 42 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj