Бодал

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Благоја Стефковски 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Маџари до Макпетрол

  • Телефон 2: 02 3071850
  • Факс: 02 2529644
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

- Циркулациони масла
- хидраулични течности
- турбински масла
- индустриски гасни мотори
- масло за воздушен компресор
- масла за фрижидери
- масла за моторни пили
- масла за пренос на топлина
- хидраулични масла за прехранбената индустрија. ..
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи