Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - рибни
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - национални
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Плажи
 • Ресторани За Свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бистроа во Охрид


Алегро


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

Антико-Antico


 • Адреса: Цар Самоил 30
 • Место: Охрид

Дејности:

ресторани

Ариз


 • Адреса: Гоце Делчев 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км

Белведере


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7441 км

Белведере


 • Адреса: Кеј Македонија 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Билјанини Извори


 • Адреса: кај Биљанини извори-Студенчишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Бич бар 2


 • Адреса: Стив Наумов 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Боби


 • Адреса: Железничка 98
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

Бонанца


 • Адреса: Св.Стефан 2
 • Место: Охрид

Дејности:

ресторани

Бургер Булс


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

Вива Ксантика


 • Адреса: Цар Самоил 23
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

Вила Де Лаго


 • Адреса: Цар Самоил 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Вила Дионис


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7443 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Вила Св.Софија


 • Адреса: Коста Абраш 64
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Влахов 52


 • Адреса: Димитар Влахов 52
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

Гладиатор1


 • Адреса: Браќа Миладиновци 14
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

Глук 31


 • Адреса: Кленоец 1/3
 • Место: Охрид

Грош


 • Адреса: бул.Туристичка 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

Гурман


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

Мапа

Додека од надлежното министерство за финансии тврдат дека јавниот долг е стабилизиран и умерен, дополнителната заменичка обвинува дека државата урива рекорди ...
сите 86 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) за дваесет дена, односно до 15 март, го продолжи рокот за аплицирање за јавниот повик за кофинансирани грантови ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи