BF Grup


 • Address : Ilindenska 206-C
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Ширењето на пандемијата од Ковид-19 има големо влијание врз светот. Истовремено, развојот на дигитализацијата привлече големото внимание заради неговите ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Драстично расте невработеноста во Македонија. По Албанија со зголемена невработеност од дури 25%, земјава се најде на неславното второ место по растот на ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Победник на натпреварот е Едон Хамбари од основното училиште „Исмаил Ќемали“ од Скопје. Близу 500 ученици од основните и средните училишта од целата земја, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel