Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Manastir
 • Strugë
 • Veles
 • Stip
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Berberë
 • Sallone ondulimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Berberë

Creativo


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferdi


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish 40
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flori


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inffiniti


 • Adresa: Marshall Tito 6
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intesa


 • Adresa: Borçe Koçovski lok.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Robert


 • Adresa: Mareshali Tito 50, f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shenoll


 • Adresa: f.Otushishte
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tacko Stil


 • Adresa: Bllagoja Toska 210
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace


 • Adresa: Bul.ASNOM 64 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ma - Sh nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace


 • Adresa: Brigada e 12-të Maqedonase, QT Lisiçe llok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ame


 • Adresa: Kumbara 37-b (Sevastopolska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Armani


 • Adresa: Vasko Karangelleski 13/84
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Armani


 • Adresa: Gjeneral Vasko Karangellovski 3/84
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arti Stajl


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi, QT Bunjakovec
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balle


 • Adresa: Pavell Shatev p.n. (Jadranska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barber shop


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 29
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BarbieriKategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beko


 • Adresa: QT Çairçanka 29 lok 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berber


 • Adresa: Sotka Nedelkoski
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 76 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 48 | | | веќе видена

Падот на бдп во првиот квартал беше очекуван во услови на трет бран на ковид 19, а податоците за вториот квартал упатуваат на позитивни сигнали, оцени ...
сите 38 | | | веќе видена

Од 22 јуни, Царинската управа ја прекинува постапката со која увозните давачки за возилата се пресметуваа во намален износ за 50 отсто, согласно со Законот за ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj