Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Berberë
 • Sallone ondulimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Berberë në Veles

Cool


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 93
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darki


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 74
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:30
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:30 deri më 16:30

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hair Desing


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 137/2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:30
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 15:30

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janevski


 • Adresa: Maksim Gorki 10-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lider


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miki-mladost


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 2-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikola


 • Adresa: 11 Tetori 16
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 15:30

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sajmon-P


 • Adresa: Dimitar Vllahov 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 16:00 deri më 20:00 • D nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tame-Der


 • Adresa: Ilindenska 27
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tançev


 • Adresa: 11 Tetori 13
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 15:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni-T-09


 • Adresa: Metodija Andonov (Engelsova) 4-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar


 • Adresa: Ilindenska 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar


 • Adresa: Nada Butnikoshareva 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 77 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj