Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Berberë në Kavadar

Mladost


 • Adresa: Strasho Pinxhur, f.Vatasha 134
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naco Atanas/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silver-Rs


 • Adresa: Igman 46
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00 • Sh nga 13:00 deri më 16:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stil Deki


 • Adresa: Goce Dellçev, f.Rosoman 21
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 15:00 deri më 20:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj