Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Berberë në Stip

Berber i bar tu


 • Adresa: Gjeneral Mihaillo Apostollski 18
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bikçe


 • Adresa: Xhemall Bijediq p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00 • Sh nga 16:00 deri më 20:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ice-brico


 • Adresa: Fronti i Sremit p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KireKategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mitka


 • Adresa: Sutjeska 45-a lok.6
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Пауза 14:00-16:00 часот

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepi


 • Adresa: Sutjeska 82
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheki


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sokol


 • Adresa: Gjeneral Mihajllo Apostollski 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tis


 • Adresa: Sutjeska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-15ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhoni


 • Adresa: Boris Krajger 14
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Пет 12-16 ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki


 • Adresa: Sutjeska 48/4
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: 12-16:30ч

Kategoritë:

berberë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 15 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Дали околу 50 основни производи ќе имаат ограничени цени и во март, ќе одговори владата деновиве. Ограничените цени за дел од производите важат до крајот на ...
сите 15 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj