Бега Метал


 • Адреса: Љуботенска 148
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560325501_6.png?t=true&w=300&h=300


  Овие години доведоа до производи чии идеи и заштитни знаци станаа генерички термини за безброј лимени производи во целата индустрија. За производство на нашите надворешни и внатрешни лимени производи, ние самите создадовме најдобри услови. Ваквите состојби не потекнуваа од фиксен сет на правила, туку беа резултат на нашите процеси на учење и претставуваат постојан дел од нашата идеја за квалитет.

  Ние ги поставуваме највисоките стандарди на материјалната естетика, обработката на прецизност и заштита на површината. Ние постигнуваме екстремна отпорност на корозија преку најзабележливо запечатување на површините.

  Стандардот за квалитет Бега Метал е предмет на континуиран понатамошен развој и следење на нашите производни критериуми.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи