Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Неготино
 • Битола
 • Прилеп
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Базени за пливање
 • Ресторани од а до ш
 • Хотели
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
 • Ресторани за свадби
 • Спа Центри
 • Дискотеки
 • Мотели
 • Ресторани - Рибни
 • Рибници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Сауни
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Тениски Игралишта
 • Ресорти / Туристички Комплекси
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Базени - Опрема
 • Фитнес Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Базени за пливање

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Плаја Виста


 • Адреса: с.Сиричино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 01:00

Тропико


 • Адреса: Маршал Тито 13, с.Брвеница
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9426 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 19:00

Амбрела (Umbrella) базен


 • Адреса: с.Мирковци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9428 км

Бон бон


 • Адреса: Александар Урдаревски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 23:00

Њу Стар


 • Адреса: ул.2 бр.160 с.Визбегово
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Спортски центар - Борис Трајковски (Базен)


 • Адреса: бул.8-ми Септември 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Маркат


 • Адреса: Леринска 71
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км

Атлантик комерц


 • Адреса: Никола Мартиновски 79
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:30

Атлантик ФМ е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдoбрите производи

Олимписки базен Центар


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00

Адмирал


 • Адреса: бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

Проектирање, дизајн, имплементација и одржување на јавни, анимирани и музички фонтани, базени за пливање и претстава, како и сауни и спа центри.

Бисер


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.,
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км

Расадник


 • Адреса: Народни Херои б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км

Алка комплекс


 • Адреса: с.Долно Соње
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Теферич


 • Адреса: Христо Татарчев 28/136
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км

Пул хаус


 • Адреса: Саса 18/30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9446 км

Аква Стар


 • Адреса: с.Кадино
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9448 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 17:00

Еј-Би-Си


 • Адреса: с.Катланово
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9458 км

Мапа

Ќе се подобри ли статусот на пензионерите? Така барем најавуваат од Министерството за труд и социјална политика. Имено, се најавува скок на минималната пензија ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи