Balkan energy system


 • Address : ul.515 br.8
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Vis obezbeduvanje


  • Address : ul.1 br.27 s.Petrovec
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7868 км

  Агенцијата за обезбедување на лица и имот Вис Обезбдување е основана на Јануари 2016 год од страна на лица школувани во високи елитни военополициски образовни институции со цел да се понудат најквалитетни услуги на физички и правни лица од областа на обезбедувањето согласно Законот за обезбедување на имоти и лица во Република Македонија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  MDN Obezbeduvanje


  • Address : Crnice 20
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  MDN Security is a company whose main activity is providing, with our own efforts we upgrade it by investing in human resources and modernizing the technical equipment in order to improve the quality of the services we offer.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484557075_53.png?t=true&w=300&h=300

  Brigada


  • Address : Kiril i Metodij 13/4
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7919 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300

  Security MK Agensi (M&K Sekjuriti agensi)


  • Address : 11-ti Oktomvri 1
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7902 км

  Агенција за обезбедување на лица, имот и истраги

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598869365_31.png?t=true&w=300&h=300

  По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel