Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bake shops
 • Bakeries
 • Burek
 • Candy & confectioneries retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bake shops in Veles

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Dzajo


 • Address : Dimitar Vlahov 3
 • Place: Veles
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00 • Sun from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emanuel Kom


 • Address : Aleksandar Makedonski 22, (Marsal Tito) s.Gradsko
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7486 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 12:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalimero


 • Address : Boris Trajkovski 10 (Leninova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 13:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keif/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kojnik


 • Address : Rilski kongres 10
 • Place: Veles

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koki


 • Address : Hristo Tatarcev 15 (Marksova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 16:00

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koshe


 • Address : Blagoj Gorev 85/4
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 22:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kul (Cool)


 • Address : Blagoj Gjorev 205
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 04:30 to 01:00
 • Пауза: Mon - Sat from 11:00 to 19:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mico


 • Address : Blagoj Gorev 33
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 17:00 • Sun from 05:00 to 13:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : Blagoj Gjorev 105
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma Promet


 • Address : Goce Delcev 28
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 18:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pekara Ste-Vi


 • Address : 11-ti Oktomvri 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 12:00 • Sun from 07:00 to 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pink


 • Address : Blagoj Gorev 150
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 17:00 to 05:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trivis


 • Address : Blagoj Gorev 115
 • Place: Veles

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velklas


 • Address : Hristo Tatarcev 11 (Marksova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig


 • Address : Blagoj Gorev B.B.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 03:00 • Sun from 07:00 to 00:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig


 • Address : Blagoj Gorev 100/10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatni klasja


 • Address : Dimitar Vlahov 25
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatni klasja


 • Address : Vasil Gorgov 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 21:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatni klasja


 • Address : Hristo Tatarcev b.b. (Marksova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 21:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 60 | | | веќе видена

На пазарот на криптовалути продолжува претежно „биковскиот“ тренд, што посебно се однесува на алткоините. Втората по популарност дигитална валута – етериум ...
сите 35 | | | веќе видена

Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
сите 51 | | | веќе видена

Владата ги ажурираше податоците во алатката за отчетност за службените трошоци на институциите и функционерите, при што добиена е целосната слика за овие ...
сите 10 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
сите 49 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel