Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Автошколи во Велес

Авто Школа 3М


 • Адреса: Живко Фирфов 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денс


 • Адреса: Благој Ѓорев 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М драјв


 • Адреса: Тодор Христов Офицерчето (Народен Фронт) 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-Драјв


 • Адреса: Васа Кошулчева 28-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орион 2001


 • Адреса: Јане Сандански 28
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Пауза: Пон-Саб 12-16 ч

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сигнал


 • Адреса: Благој Ѓорев 135-2/12
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сигнал вел


 • Адреса: 3-та Кумановска Ударна Бригада 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонската економија нема да остане имуна и секако ќе ги почувствува последиците од руско-украинската криза. Очекуваме забавување на економскиот раст, како и ...
сите 270 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 49 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на прашање при посетата на општина Кисела Вода за коментар околу најавата на вицепремиерот Фатмир Битиќи дека е ...
сите 14 | | | веќе видена

Македонската ИТ заедница во Скопје вчера имаше можност по втор пат да ги сподели и размени своите искуства и знаења со претставници на странски ИТ заедници во ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи