Avicena laboratorija

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

 • Address : 8-mi Septemvri 2 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Location: комплекс Македонија ТЦЦ Гранд Плаза зад Веро2 Тафталиџе

 • Fax: +389 2 3177130
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30
  Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

Biotek Laboratorija Centar


 • Address : Vasil Gjorgov 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

The BIOTEK laboratory is the first specialized laboratory built according to leading world standards and equipped with the most modern medical devices from the world's largest manufacturers of medical equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686228835_31.png?t=true&w;=300&h;=300

Prima Medikus - Dafina Krstevska


 • Address : Pirinska Makedonija 9
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

Diagnostic specialist laboratory

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703842001_54.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 148 | | | веќе видена

Граѓаните на Србија од 5 март ќе можат да добијат идентификациски број на Отворен Балкан преку порталот е-Влада, кој е предуслов за поднесување барања за ...
сите 39 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Активностите спроведени во текот на минатата година имаат успешна завршница. Стопанска банка Битола информира дека е остварен ...
сите 23 | | | веќе видена

Народната банка обезбедува финансиска едукација преку која ги информира граѓаните за ризиците од кибернапади, како што е измамата преку сомнителни пораки ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel