Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Karting - shtigje
 • Automobila - sallone për automobila
Повеќе филтриПомалку филтри

Autodrome по градови

Manastir Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Autodrome

AKK Shkup


 • Adresa: Dimitar Berovski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Art carting center


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Euro Start


 • Adresa: Dame Gruev 16-3/16 lok.14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Sky kart


 • Adresa: f.Vollkovë
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

karting - shtigje

Przho


 • Adresa: Industriska p.n.
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

karting - shtigje

Stef-KartKategoritë:

karting - shtigje

Mapa

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

Кога храната се запознава со технологијата се случува нешто магично. А под мешање на технологија и храна не се мисли на ГМО храна. Понекогаш работите се толку ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj